Pěstujte bylinky doma! Po celý rok.

Každý může mít vlastní zahrádku.

Plantui system je hydroponická interiérová zahrádka pro pěstování voňavých a čerstvých bylin, exotických salátů a jedlých květů rychle, jednoduše a po celý rok. Vyberte si rostlinky z naší nabídky.

Smart a jednoduše

Potřebujete jen  klidné místo ve vaší kuchyni bez teplotních výkyvů. Ostatní už umí Plantui system.  Hydroponie je pěstování rostlin v živném vodním roztoku. Živiny a minerály potřebné pro vytvoření roztoku jsou součástí každého balení rostlinek.

Chuť slunce

Kuchyňská zahrádka Plantui je vybavena LED osvětlením s minimálními nároky na elektrickou energii, které je nastaveno na hodnoty podle letního slunovartu. Rostlinky klíčí a rostou za optimálních podmínek. Všechna energie jde listů a květů což přináší bohatou chut a intenzivní vůni. Sklidíte bezpečné a čisté rostlinky.

Plantui kapsle

Každé balení obsahuje 3 kapsle k okamžitému použití. Vyjměte z obalu a vložte do košíčku. Vyberte z bylinky, salátky nebo jedlé květy. Až dorostou, prostě utrhnete čerstvé lístky a dotvoříte váš pokrm. Bez čištění od hlíny, bez mytí.

Fáze růstu

Plantui systém má fáze klíčení, růst a sklizeň. Každá rostlina roste svým tempem. Podle typu bylinek můžete sklízet v období 15 až 30 dnů od výsadby. Rostliny vydrží v plné svěžesti 6 – 8 týdnú od zasazení. Můžete pěstovat jen jeden druh se stejným nebo více odrůd s různým tempem růstu.

Živé světlo

Plantui system upoutá svou přirozeností. Tiše čerpá vodu ke kořínkům ( v závislosti na stádiu růstu ) a po zbytek času je tichý. Nastavíte si i ndividuelní rytmus podle svých denních zvyklostí.

Je čas zkusit nové. Osvěžte si den intenzivní chutí a vůní.

Připomeňte si gastrozážitky z dovolené. Vyberte z široké nabídky bylinek, exotických salátů a jedlých květin.

Buďte inspirativní pro hosty vaší párty. Objevte nové druhy bylinek a salátků.