ASIAN LOVER

Pro opravdové mistry WOK pánví a skutečné sushi odborníky

ASIAN LOVER obsahuje

Koriandr, Bazalka Thajská, listy Perillo, Listové zelí Pok Choy, listy Tatsoi, listy hořčice Komatsuna

Více informací

Tento produkt již není na skladě

950 Kč

ASIAN LOVER Zobrazit větší

Více informací

Koriandr ( Coriander ) - velmi aromatická rostlina, listy mají výraznou, nasládlou chuť. Použíjte do omáček, ke grilovanému masu, experimentujte v moučníku, ozvláštněte zeleninový salát nebo sendvič.

Bazalka thajská ( Basil Thai ) - velmi exotickou chuť, je jemně štiplavá s peprným nádechem. Svou chutí připomíná Anýz

Perilla ( Shiso ) - zelené lístky chutnají po jablkách, mátě, skořici, anýzu. Musíte použít při přípravě sushi, idální k rychlé úpravě ve wok pánvi.

Čínské listové zelí ( Pok Choy ) - tradiční, velmi častě užívané v Číně, Vietnamu, na Filipínách. Jejich popularita je oceněním křupavých, šťavnatých a sladkých listů, které osvěží váš večerní salát.

Tatsoi ( Tatsoi ) - listy velmi podobné špenátu, chuť je bližší hořčici. Použijte do čerstvých salátů, nebo krátce připravte na páře a přidejte k rybě. Pomůže dotvořit také chuť vaší polévky.

Hořčice čínská ( Komatsuna ) - originální spice hořčičná chuť, listy se používají do salátů, vysoký obsah vitaminů C, asijská sestra evropské kapusty. Spařte, nasekejte a přidejte do těstovin nebo dokončete vaši oblíbenou Wok pánev.Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: