Kuchyňská zahrádka Plantui6 + My First Year - bílá

Jedinečný způsob domácího pěstování čerstvých bylinek v inteligentním zařízení Smart Garden.
Kuchyňskou zahrádku Plantui6 složíte dohromady, vlijete živný roztok - vše podle jednoduchého návodu a najdete místo ve Vaší kuchyni. Z balení My First Year vyberete 6 kapslí rostlinek a vsadíte je košíčku. Pěstujete bez nepořádku z hlíny a tak blízko vašim talířům jak jen to jde.
Osvěžte si váš jídelníček!

Balení obsahuje:

kompletní sadu Kuchyňské zahrádky Plantui6 (mísa na vodu – spodní díl, držák rostlinek, vodní miničerpadlo, LED  osvětlení – horní díl )

výběr bylinek My First Year ( Bazalka pravá, Bazalka Thajská, Tymián, Máta, Viola White-jedlé květy, Viola Yelow-jedlé květy, Tatsoi-asijský salátek, Saiva-asijský salátek, Řeřicha, Hořčice- salátek, Koriandr, Kerblík ). Vždy 3 kapsle.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

8 370 Kč

Více informací

Plantui Smart Garden je jedinečná indoor zahrádka. Bez hlíny a nepořádku, žádné gumové rukavice a motyčky. Pouze čistá voda a přesně definované živiny. Specifické světelné spektrum a tiché miničerpadlo vytvoří vašim rostlinkám ideální podmínky k růstu. Vy jenom sklidíte - vždy čerstvé a voňavé.

Můžete kombinovat až 6 druhů rostlinek najednou!

A nezapomeňte na jedlé květy – překvapení pro každého.

Rostliny mají různé požadavky podle etapy růstu. Světelné spektrum Planuti vytváří vždy nejlepší podmínky pro klíčení a růst. Specifický systém LED  osvětlení umožnuje vždy nejlepší světelné spektrum a intenzitu osvětlení pro fotosyntézu. Poznejte rozdíl v chuti!

Plantui Smart Garden používá vysoce profesionální způsob zavlažování: neslyšné čerpadlo podle fáze růstu až 7x denně zavlaží vaše rostlinky. Unikátní systém Plantui dodá rostlinkám vždy potřebnou vláhu, živiny a kyslík. Pro údržbu můžete použít myčku ( voda max 55°C ).

Voda z vodovodu může způsobit bílé usazeniny na miničerpadle  a plastových dílech. Pro údržbu Plantui  smíchejte lžičku kyseliny citrónové ( 15 ml ) s 3 litry teplé vody ( 55°C) – nalívejte do nádoby vždy bez rostlin! Podržte ruku na Plantui Smart Garden cca 15 sec až svetlo zmodrá. Čerpadlo se rozběhne po dobu 2,5 min. Pokud je potřeba jednotlivé díly odmočte.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  • SALAD BOMB

    Výběr z exotických salátků pro milovníky...

    950 Kč